Waarom een opleiding bij Goflex?

Je hebt op het roc twee verschillende leerwegen die allebei tot hetzelfde mbo-diploma leiden. Dit zijn naast de beroepsbegeleidende leerweg (bbl), de beroepsopleidende leerweg (bol). In de bol ga je 4 of 5 dagen naar school en loop je af en toe een korte stage in de praktijk. In de bbl werk je 4 of 5 dagen bij een erkend leerbedrijf (bijvoorbeeld Goflex) en ga je 1 dag of 2 avonden per week naar school.

Salarisvoordeel bij Goflex-bbl

Omdat je direct al geld gaat verdienen, kun je tijdens je opleiding een leuke auto kopen of op jezelf gaan wonen.

Mooie voorbereiding op de beroepspraktijk met de Goflex bootcamp

In onze trainingscentra bieden wij uitgebreide bootcamps aan, zodat je een vliegende start maakt in de installatietechniek of elektrotechniek.

Goflex programma tijdens het leerwerktraject

Goflexers krijgen extra training, zoals soft skills (persoonlijkheidstraining), vakmodules voor verdieping in specifieke beroepstaken en leergangen voor specialisatie of verbreding. Dit maakt onderdeel uit van het opleidingsprogramma van Goflex.

Slagingskans Goflex-leerlingen

Goflex-leerlingen doorlopen hun opleiding snel en met goede resultaten door de coaching en extra begeleiding.

Goflex Young Professionals is een door sbb erkend leerbedrijf

sbb erkend leerbedrijf techniek2

In de Nederlandse onderwijswetgeving is bepaald dat bedrijven die deelnemers opleiden en begeleiden binnen het vmbo en mbo een erkenning moeten krijgen van een kenniscentrum beroepsonderwijs bedrijfsleven. Dit betekent erkenning voor het feit dat zij een goede werk- en leeromgeving bieden en dat ze de kwaliteit van het vakmanschap willen garanderen en stimuleren.

Competentiegericht onderwijs